Профил на компанијата

Шенжен Bowei Техника копродукции, ООД

Шенжен Bowei Техника копродукции, Ltd е убавината и здравствена заштита опрема снабдувач во Кина, која е комбинација на истражување и развој, производство, продажба, и aftersale услуга заедно. Од основањето на нашата компанија, сите на нашето работење е усогласиле со стандард ISO9001 системот за квалитет.

околу_03

20190408102444843

20190408102433864

20190408102420415

Ние веќе ја постави комплетна гаранција за квалитет систем и изгради комплетна продажна мрежа и afterales услуги во локалниот пазар. Со цел tocater за развој на пазарот и барањата на клиентите, ние никогаш нема да престане да прави напори да се обезбедат подобри производи и по продажбата на услуги.

"Обезбедување на висок квалитет на производството и супериорна услуга" е нашата политика за квалитет. "Задоволството на клиентите е стандардната услуга" е нашата marketingstrategy. Духот на спроведувањето на одличен квалитет и најдобра услуга прави нашите производи популарна не само во Кина, но исто така и во Југоисточна Азија, на Блискиот Исток, Европа, Австралија и Северна Америка, сопственик на голема репутација кај нашите клиенти од целиот свет


WhatsApp Онлајн Chat!