Контактирајте не

Шенжен Bowei Техника копродукции, ООД

адреса

RM902; ShangMei Тајмс; Бр.57; Longguan RD; Долго Хуа Областа Шенжен, Кина, 518.000

Е-пошта

телефон

0086-13148703639

часа

Понеделник - Петок 7:00 - 18:00 
Сабота - Недела 8:00 - 18:00

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!