Profili i kompanisë

Shenzhen Bowei Tech Co, Ltd

Shenzhen Bowei Tech Co, Ltd, është një bukuri dhe të kujdesit shëndetësor pajisje furnizues në Kinë, e cila kombinon kërkime dhe zhvillim, prodhimit, shitjes, dhe shërbim aftersale bashku. Që nga themelimi i kompanisë sonë, të gjitha të veprimit tonë ka qenë i ngjashëm me standardin e sistemit të cilësisë ISO9001.

rreth_03

20190408102444843

20190408102433864

20190408102420415

Ne kemi ngritur tashmë një sistem të plotë të garantuar cilësinë dhe ndërtuar një të plotë të rrjetit të shitjes dhe shërbimit afterales në tregun vendor. Në mënyrë tocater për zhvillimin e tregut dhe kërkesave të klientëve, ne kurrë nuk ndalet duke bërë përpjekje që të ofrojë produkte të mira dhe pas shitjes shërbimi.

"Sigurimi i prodhimit me cilësi të lartë dhe të lartë të shërbimit" është politika jonë të cilësisë. "Kënaqësia e klientëve është standard shërbimi" është marketingstrategy ynë. Fryma e ndjekur cilësi të shkëlqyera dhe shërbim më të mirë e bën produktet tona të njohura jo vetëm në Kinë, por edhe në Azinë Juglindore, Mid-Lindore, Evropë, Australi dhe Amerikën e Veriut, mbajnë një reputacion të lartë në mesin e klientëve tanë nga e gjithë bota


WhatsApp Online Chat!